Koncerty

IMG_1375be happy s epi,
30.9.2016
aneb koncert ke dni epilepsie, který se nonal na náměstí Jiřího z Poděbrad.

 

 

2.12.2013


Bohdan Mikolášek – Advent a jiná přicházení

Na koncertě zazněly krásné písničky, kytara, klavír, sithar, varhany, dětský sbor Sutivánek + přátelé flétna Vladimír Meier, cello Marek Fichtner, zpěv Zuzka Vilímková, přednes Otomar Dvořák. Hosté: Martin Kratochvíl, Tony Ackerman a jiní. Koncert se uskutečnil v prostorách kostelu Martin ve zdi; Martinská 8, Praha 1

…další…

 

15.11.2013


Benefiční koncert pro Centrum integrace dětí a mládeže, o.s. se konal v kostele sv. Cyrila a Metoděje na Karlínském náměstí.

Na koncertě vystupovali studenti z ISA – International Studies Abroad (Tamara Schmidt (Ukrajina) zpěv a klavír, Maria Belyaeva (Rusko) klavír, Julie L. Kucks (USA) zpěv a klavír, Megan Hasse (USA) poezie, Ariana Carr (USA) poezie, Tiffany Chappell (USA) poezie). Vystupovali bez nároku na honorář jako projev jejich podpory CID. Vystoupení určitě zanechalo hluboký a jistě i nezapomenutelný umělecký dojem z východních a západních kultur světa umocněný atmosférou prostředí jedné z největších sakrálních staveb v republice.

 

13.2.2013


Jazzový večer na parníku Kristian Marco s kapelou Kvitakord

 

15.1.2013


Benefiční koncert na podporu dobrovolnického centra Protěž

Lenka Dusilová podpořila osamělé seniory
Vystoupení Lenky společně s pražskou pop-rockovou formací HighLights v pražském klubu Mandragora. Zde se konal Benefiční koncert pro Dobrovolnické centrum Protěž.

text: Andrea Vašáková