Benefiční koncert k 25. výročí založení CID

Benefiční koncert k 25. výročí Centra integrace dětí a mládeže.

Oslavy se konaly v konferenčním sále hotelu Alwyn dne 5. května 2016

Tisková zpráva:

Karlínské slavnosti dětí – CID FEST

Benefiční koncert k 25. výročí Centra integrace dětí a mládeže, z.s. – 5.5.2016 (pokračování níže…)

 

Dne 5. 5. 2016 v 17.00 se v prostorách konferenční místnosti hotelu Alwyn, Praze 8-Karlíně, uskutečnil Benefiční koncert k oslavě 25. výročí od založení občanského sdružení, nyní spolku Centra integrace dětí a mládeže, z.s.

Po představení úvodního krátkého videa demonstrujícího činnost i překážky, které muselo CID hlavně za dvou povodní překonat, paní moderátorka Yvona Jelénková provázela příjemně a přirozeně celým večerem. K naší velké radosti se jako hosté účastnili i paní Mgr. Alena Borhyová, zástupkyně starosty MČ Prahy 8, Federika Skuhravá a Radka Skuhravá (Osmička pro rodinu) a šéfredaktor měsíčníku Osmička, Mgr.Vladimír Slabý.

V kulturním programu vystoupily děti – Šolmesův klub s Markem Srazilem, dvě skupiny dětí ze ZŠ Petra Strozziho, na housle Ela Blahova a na malé harfy Ema Bašárová a Vendula Podlešáková. Jako hosté se představili Viktor Chomiak (kytara a zpěv), Nikol Tomancová (harfa) a za chybějící ze zdravotních důvodů podpořila odpoledne i výborná skupina In Action Ilony Vintrové a Václava Hořáka. Součástí programu byla expozice výtvarných děl dětí a pedagogů volnočasového kroužku ZŠ Petra Strozziho.

Celý večer měl i charitativní podtext. S radostí oznamujeme, že v dobrovolném individuálním dárcovství se podařilo získat 5300 Kč. Částka pokryla občerstvení účastníků včetně slavnostního dortu – cukrovinek tvarovaných do výročního čísla 25.

Velké díky patří všem partnerům, sponzorům a příznivcům, kteří podporovali CID celých 25 let. Díky patří i všem klientům, kteří využili jeho služeb, a kterým CID prokazatelně pomohl zlepšit kvalitu jejich života.

O mediální podporu se zasloužili a velké díky patří Petru Molkovi (www.adam.cz), Ivanu Navrátilíkovi (www.navratilik.cz), Hance Kosové (www.budupomahat.cz), Mgr.Vladimíru Slabému, šéfredaktorovi časopisu Osmička (www.osmicka.cz), Rostislavu Šmídovi (www.javorost.cz) a Miroslavu Lepeškovi (www.fotomirekle.cz).

Bez podpory celého týmu CID by nebylo možné zorganizovat akci tak, jak proběhla. Velké díky tedy patří i našim kolegům a kolegyním.

Všem podporovatelům a dárcům, dobrovolníkům a účinkujícím velmi děkujeme!

  • Camera: Canon EOS 60D
  • Caption: Benefièní koncert k 25. výroèí CID
  • ISO: 2000
  • Shutter speed: 1/80s
  • Title: Benefièní koncert k 25. výroèí CID