Výstava Fotografie a poezie

Ivan Navrátilík a Viola Jíchová

si vás dovolují pozvat na výstavu handicapovaných umělců

 

„Jestliže upoutá fotografa a básníka stejný motiv, jejich díla se vzájemně doplňují a obohacují.“
V každé fotografii je skryta myšlenka, kterou se básník snaží odhalit svými prostředky. Hledá možnosti, posunuje jejich hranice a reaguje tak na dílo fotografa. Pojďte s námi po stopách toho, co dává fotce a básni společné naplnění.

Výstava je představením toho, co dává fotografii a básni společné naplnění. Provedeme vás průřezem našich prací. Součástí výstavy budou fotografie, texty poezie a texty písní různých žánrů. Oba vystavující mají společné to, že se vydali po stopách svého otce. První fotil a druhý zpíval a hrál. K prodeji na výstavě budou nabídnuty vydané knihy Violy a Ivanovy fotografie převážně hlavního města Prahy doplněné o texty. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že dojmy z výstavy nám sdělíte a budou dalším impulzem pro naši tvorbu.
Vernisáž proběhla velmi dobře, v milém prostředí šermírny Sokola. A kdo nestihl přijít, má pořád možnost si výstavu prohlédnout! Je ideální si návštěvu výstavy dohodnout přímo s Ivanem, Violou nebo s CID, nejde totiž o běžně a volně otevřené prostory… a pak, se znalým průvodcem to je zajímavější!

Místo Čas konání:     TJ Sokol Karlín, Malého 319/1, 186 00 Praha 8 – Karlín

11. března 2015 od 18:30 a potrvá do 31. března 2015

VÝSTAVA FOTOGRAFIE A POEZIE — byla ukončena dernisáží v úterý 31.3.2015.

…jsem moc rád, že výstava dopadla tak jak dopadla – dobře a velký dík všem co s výstavou pomáhali (Centrum integrace dětí a mládeže, o.s., TJ Sokol Karlín a další kolektiv), ale i Vám návštěvníkům, kteří jste nás přišli podpořit a bez kterých by tato výstava nebyla taková…